Aborcja każdorazowo jest zabójstwem!

Aborcja ostatnio stała się bardzo medialnym tematem ! Tv internet ulica sklep kościół poprostu wszędzie! Kobiety buntują się walczą o możliwość legalnego zabijania maleńkich istot. Szczerze mówiąc przeraza mnie że właśnie kobiety nie dostrzegają prawdziwego problemu . Argumentują na wszelkie sposoby wycierając sobie gęby możliwością aborcji dla zgwałconych dziewczynek czy usuwanie chorych płodów. Gdzie sie ja pytam serce tych kobiet? Nie rozumiem przecież trauma po aborcji dla tej dziewczyny będzie równa jak nie Wieksza od traumy po owym gwałcie! Zabić nienarodzone dziecko tylko dla tego ze jest chore? To czemu nie urodzić i wtedy zabić? Ten sam poziom okrucieństwa jak na mój gust. Powtarzane jak mantra zdanie ,,Moja macica mój problem." Uświadamia mi tylko jak bardzo wiele kobiet nie powinno o niej decydować! Aborcja każdorazowo jest zabójstwem! Jezeli my kobiety będziemy nawoływać do mordowania niewinnych bezbronnych istot to do kąt zmierza ten świat? Nie przekonuje mnie teza kilku pań że to ze jestem przeciwna ustawie anty aborcyjnej nie znaczy ze jej dokonam . Otóż moje panie to właśnie wy dajecie ciche przyzwolenie na Zabójstwo! A brak reakcji na zbrodnie to współudział! Zawsze i kategorycznie mowie NIE! dla aborcji!

koval24100

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

3 komentarze:

  1. BRAWO KINGA !!! Aborcja to zabójstwo. Wiem jak ciężko mieć chore dziecko{ z pracy z osobami niepełnosprawnymi}, wiem jak ciężko kobietom po aborcji normalnie funkcjonować,znam kilka... Życzę wiele sił każdej kobiecie w każdej sytuacji... Magdalena S.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, że usunięcie dziecka z kaprysu jest zabójstwem. W pozostałych aspektach... Kiniu, trochę spłycasz sprawę. Wydaje mi się, że ja nigdy bym nie usunęła dziecka z gwałtu ani chorego, pewnie też starałabym się donosić ciążę, gdyby mi zagrażała. Ale kimże my jesteśmy, żeby decydować w takich sprawach za inne kobiety? Ustalać, jaki ciężar mają znieść? Mamy bardzo mądrą ustawę aborcyjną, która zmusza do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, a jednocześnie dopuszcza w skrajnych przypadkach wybór (bo przecież nie jest to nakaz, jak chcesz, możesz donosić ciążę z gwałtu, zagrażającą twojemu życiu czy opiekować się letalnie chorym dzieckiem) i moim zdaniem nie powinna zostać zmieniana. Tym bardziej, że jak obecny rząd wprowadzi całkowity zakaz, to kolejny na pewno pójdzie w drugą skrajność i zezwoli na aborcję na życzenie, a tego byśmy nie chcieli!

    OdpowiedzUsuń
  3. Moj wpis absolutnie nie jest o ustawie wiadomo ze są różne sytuacje mnie raczej chodziło o podejscie kobiet nie rzadko matek które tak walczą o możliwość legalnego zabijania maleńkich istot

    OdpowiedzUsuń